گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/05/20 - 10:42
كد :12

اطلاعیه مهم خانه مدارس

با سلام و احترام خدمت فرهنگیان عزیز و متقاضیان محترمی که در طرح مشارکت در ساخت فاز اول ویلاهای مسکونی شمال کشور پیش ثبت نام نموده اند ...

 

اطلاعیه مهم خانه مدارس  :

 

با سلام و احترام  خدمت فرهنگیان عزیز و متقاضیان محترمی که در  طرح مشارکت در ساخت فاز اول ویلاهای مسکونی شمال کشور پیش ثبت نام نموده اند.

خانه مدارس در ساخت و ساز ویلاهای ارزان قیمت استاندارد حداکثر تلاش خود را به گونه ای صرف خواهد نمود که ضمن تثبیت اعتماد در کوتاهترین زمان ممکن اهداف پیش رو محقق شوند.

این یک اقدام کوچک برای خانواده بزرگ فرهنگیان خدوم و زحمتکش کشور است که حتما با همراهی خوبتان نتایج رضایت بخشی را به همراه خواهد داشت.

در این مسیر توجه به نکات زیر از اهمیت بسزایی برخوردار است که امیدواریم با صبوری شما سروران همراه گردد:

1- این شرکت با سرمایه گذاری بخش خصوصی و اعضای متقاضی در فازهای مختلف و متنوع، در مکان های متفاوت در شمال کشور اقدام به اجرای پروژه ساخت ویلاهای ارزان قیمت میکند.

2- نحوه اطلاع رسانی به کلیه متقاضیان صرفا از طریق سامانه خانه مدارس و ارسال پیامک خواهد بود.

3- مشخصات کلیه پروژه ها و شرایط ثبت نام نهایی آنها و نیز مراحل اجرایی هر پروژه در سامانه خانه مدارس اعلام میشوند.

4- در هر پروژه اولویت با زمان انعقاد قرارداد و پذیرش شرایط آن میباشد، لذا خواهشمند است در هنگام ثبت نام نهایی شرایط پروژه را به دقت مطالعه و در صورت ابهام در بخش ارتباط با ما سوالات و ابهامات خود را مطرح نمایید.

5- خانه مدارس با توجه به میزان استقبال متقاضیان از هر پروژه و تکمیل ظرفیت آن اقدام به اولویت بندی ساخت مجموعه ها با همکاری بخش های خصوصی مجرب در امر سازه های ویلایی خواهد نمود.

6- هیچگونه وجهی قبل از انعقاد  قرارداد رسمی از متقاضیان دریافت نخواهد شد و لذا این شرکت مسئولیتی در قبال سود جویی افراد غیر مسئول قبل از انعقاد قرارداد رسمی با خانه مدارس نخواهد داشت.

7-  مکان و زمان حضور متقاضیان جهت ثبت نام و انعقاد قرارداد اولین پروژه نیمه اول شهریور ماه در سامانه اطلاع رسانی میشود.

8- حداکثر تسهیلات تخصیص داده شده به خریداران نهایی مبلغ 300 میلیون تومان در زمان تحویل ویلا و تسویه حساب اولیه با باز پرداخت 5 ساله میباشد و مابقی هزینه های ساخت طبق جدول زمانبندی و پیشرفت فیزیکی پروژه دریافت میشود.

9- پیش پرداخت ها صرفا در قالب توافق طرفینی و متناسب با انتخاب شما برای همراهی در هر پروژه که انتخابتان باشد خواهد بود.

10- با عنایت به استقبال خوب شما عزیزان در مرحله پیش ثبت نام، و پیش بینی تداوم این روند خواهشمند است ما را در این مسیر همراهی کنید، برای این منظور از مراجعات حضوری به ویژه در شرایط خاص کرونایی کشور جدا پرهیز نمایید و اطمینان داشته باشید که کارشناسان شرکت به سوالاتی که در سامانه مطرح میشود در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ میدهند و همچنین اطلاعات طرح ها و پروژه ها با جزئیات و به طرق مقتضی در سایت خانه مدارس اطلاع رسانی می شوند.

توجه : به دلیل درخواست متقاضیان عزیز جهت ایجاد ضوابط به نحوی که همه ثبت نام کنندگان بتوانند از شرایط ایجاد شده استفاده نمایند ، لذا مقرر شد موضوع قرعه کشی و اعلام اسامی منتفی شده و اولویت با کسانی باشد که زودتر جهت پروژه های معرفی شده اعلام آمادگی نموده و قراراداد منعقد نمایند. بنابراین هیچ اسامی خاصی اعلام نخواهد شد. با توجه به اینکه پروژه ها در مناطق مختلف شمال کشور اجرا میگردد و هر پروژه قیمت و شرایط پرداخت متفاوتی خواهد داشت، پروژه ها به ترتیب پس از طی مراحل قانونی با جزئیات و شرایط کامل روی سایت خانه مدارس قرار خواهد گرفت، پس از آن برای اعضایی که ثیت نام کرده اند پیامکی مبنی بر شروع پروژه جدید ارسال میگردد، اعضای محترم به سایت مراجعه نموده و پروژه را کامل مطالعه مینمایند و در صورتی که با شرایط پروژه موافق بودند جهت عقد قرارداد اعلام آمادگی مینمایند و در غیر اینصورت منتظر پیامک شروع پروژه جدید می مانند.

سپاسگذاریم که تا پیامک اعلام زمان پروژه ها صبوری مینمایید.

 

با سپاس و احترام

خانه مدارس

مجری طرح ویلاهای مسکونی شمال کشور